05
دی

کراس فیت کودکان

ورزش کراسفیت بر جنبه های مختلف زندگی فردی تاثیر گذار است و گستره ای از تمام سنین را شامل می شود که بخش مهمی از جوامع را کودکان و خردسالان تشکیل می دهند، که این رده سنی با آموزش اصول حساس نیازمند آموزش های مناسب رده سنی خود و حرکات فیزیکی مرتبط با سن خود می باشند تا بتوانند رشد بهتر و بدن سالمی داشته باشند و به خوبی استعدادهای خود را بروز دهند.

روش تمرینی کراسفیت کودکان را بشناسید

 

 کراسفیت کودکان روش تمرینی در کراسفیت است که برای کودکان طراحی می شود تا توانایی کودکان را در ابعاد مختلف فیزیکی و روانی تقویت کند. این سبک از کراسفیت سرشار از تمرینات گروهی و مفرح است و تا حد ممکن از تمرینات یکنواخت اجتناب می شود.

آکادمی ورزشی کودکان

این تمرینات شامل تمرینات و‌بازی های گروهی٬ تمرینات فانکشنال  (کاربردی)  که در زندگی کودک تاثیر دارد مثل: هل دادن٬ کشیدن٬ پرتاب کردن٬ بلند کردن٬ بالا رفتن و تمرینات و مهارت های وزنه برداری با وزنه های بسیار سبک.‌ حرکات با وزن بدن٬ ژیمناستیک حرکات متابولیک و هوازی و…است.

 

6 دلیل برای اینکه کودکان به کراس فیت نیاز دارند 

۱_افزایش اعتماد بنفس :

 انجام تمرینات کراسفیت و افزایش مهارت های فیزیکی و انجام تمرینات فردی و گروهی باعث ایجاد عزت نفس در کودکان می شود.

۲_افزایش آمادگی فیزیکی :

 کراسفیت در تمام فاکتورهای آمادگی جسمانی تاثیر مثبت ایجاد کرده و فرد را به سطح بالایی از امادگی می رساند.

۳_یادگیری کار گروهی :

 انجام تمرینات و‌ بازی های گروهی در کراسفیت باعث ایجاد همیت تیمی می شود. کودکان یکدیگر را حمایت و تشویق می کنند و برد و‌ موفقیت یک نفر موفقیت تیم است.

۴_یادگیری سبک زندگی سالم‌ :

کودکان در کراسفیت با سبک زندگی سالم آشنا می شوند و از کودکی الگوی مناسبی را در سبک زندگی خود اعمال می کنند.

۵_شکل گیری شخصیت کودکان :

کودکان زمانی از روز را در باکس کراسفیت با دوستان خود می گذرانند و کراسفیت بخشی از زندگی آن ها میشود که در آنجا مهارت های فیزیکی و رفتاری بسیاری را می آموزند.

۶_تاثیر مثبت بر پیشرفت تحصیلی کودکان :

 تحقیقات نشانگر آن است که فعالیت ورزشی کراسفیت باعث بهبود عملکرد درسی کودکان نیز می شود.

کلاس آموزش ژیمناستیک کودکان

? پس بنابراین دلایل زیادی را می توان یافت که کودکان را به ورزش ترقیب کنیم و سبک زندگی سالم را از کودکی به آنها بیاموزیم.

 

نظارت برای کراسفیت کودکان الزامی است

 

این رده سنی علی رقم داشتن روحیه بالا و انرژی سرشار بسیار حساس هستند و میبایست با نظارت و ریز بینی کامل مربی تمرینات انجام شود و علاوه بر فعالیت های فیزیکی بر بحث روانی آنان نیز کار کرد و مربی میبایست با ایجاد جوی صمیمی کودکان را ترغیب کند تا بر نقطه ضعف های خود غلبه کنند.

قیمت کلاس ژیمناستیک کودکان

کراسفیت به علت تقویت همه جانبه فاکتورهای آمادگی جسمانی ورزش بسیار مناسبی برای شروع زندگی ورزشکاران است. کودکان در کراسفیت مهارت های ژیمناستیک را می آموزند و قدرت بدنی خود را بالا می برند. بر روی انعطاف کار می کنند، با کار تیمی آشنا می شوند و در نتیجه زمینه مناسبی را برای ورزش حرفه ای آماده می کنند.


TripleEightSports.ir
جهت مشاهده آموزش های بیشتر در زمینه کراسفیت ، از صفحه اینستاگرام ما به آدرس TripleEightSports دیدن فرمایید. همچنین می توانید جهت سفارش محصولات، به صفحه محصولات مراجعه کنید.