noah ohlsen
20
مرداد

بیوگرافی نوه اولسن/Noah ohlsen biography

معرفی:

 

noah ohlsen چهره شناخته شده دنیای کراس فیت  در 3 می 1990 در  میامی ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد نوه اولسن از سال 2010  در اولین رقابت رسمی کراسفیت شرکت کرد و پس از آنکه در سال 2016 به عنوان نفر اول مسابقات اپن شناخته شد و از آن سال محبوبیت زیادی را بین طرفداران کراسفیت جذب کرد و در حال حاضر یکی از ستاره های کراسفیت است که حدوود 700000 نفر از  علاقه مندان کراسفیت در اینستاگرام او را دنبال میکند نوه اولسن ادعا دارد که از سال 2010 تا کنون تقریبا هر روز حدود 6 ساعت ورزش میکند و برای تمام مهارت های کراسفیت مثل وزنه برداری ژیمناستیک و تمرینات شدت بالا زمان صرف میکند .

نوه اولسن علاوه بر محبوبیتی که در کراسفیت دارد به عنوان یک مربی حرفه ای فیتنس نیز بسیار شناخته شده و محبوب است .

نوه اولسن

چگونگی آشنایی با کراس فیت:

نوه اولسن میگوید : من در زمان دانشگاه به دنبال رشته های مرتبط با تناسب اندام بودم و در سالهای آغازین دانشگاه پوستری را مرتبط با باشگاه کراسفیت دیدم که مربی باکس آقای دود ترند بود که از همان سال 2010 شیفته کراس فیت شدم و اکنون  دود یکی از دوستان صمیمی من است .

تاثیر کراس فیت در زندگی:

کراس فیت واقعا حال من را خوب کرد و زندگی من را تغیییر داد چه از لحاظ جسمی ، ذهنی و احساسی من را قوی تر کرد . قدرت جسمی و ذهنی من به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته و همه اینها به خاطر کراس فیت بوده است.

من سعی میکنم در زندگی پسری خوب برادری مهربان و مربی دلسوز باشم  و همچنین برای سگم بهترین صاحب باشم .

من انسان خوشبختی هستم زیرا به طور اتفاقی در مسیری از زندگی افتادم که به آن علاقه دارم و توانستم موفقیت های زیادی را کسب کنم .

noah ohlsen

به نظر من اگر شما احساس رضایت از خودتان داشته باشید ناخود آگاه بر روی ذهن و احساسات شما تاثیر خواهد گذاشت به خاطر همین من شخصی شکرگزار شاد و مثبت اندیش هستم .

به نظر من رمز موفقیتم در زندگی تلاش و کار سخت بوده من هدفهای بزرگی در سر داشتم که به تعداد زیادی از آنها رسیدم و هنوز هم راه زیادی پیش رو دارم .

دوست دازم تا زمانی که میتوانم سالم زندگی کنم و برای اهدافم تلاش کنم بزرگترین هدف من قهرمانی در کراس فیت گیمز است که با تلاش به آن خواهم رسید .

noah olhsen

noah ohlsen در در مورد کسانی که میخواهند کراسفیت را شروع کنند میگوید :

کراس فیت جذاب تر و شیرین تر از چیزی است که میبینید کراس فیت برای تمامی سنین با آمادگی های مختلف قابل اجراست پس از آن نترسید ، اکثر فیلم هایی که شما در فضای مجازی میبینید ورزشکاران حرفه ای است که تمرینات شدت بالایی را انجام میدهند ولی تمام کراسفیت این نیست کراسفیت سبک زندگی سالم تر و بهتری را به شما میدهد تا با آمادگی بدنی و ذهنی بیشتری کارهای روزانه تان را انجام دهید برای شروع رشته کراسفیت یک سالن استاندارد و یک مربی قابل اعتماد پیدا کنید که شما را در راه رسیدن به اهدافتان یاری کند .

noah olhsen میگوید کراسفیت به زندگی من نظم داد و من را به خوردن غذاهای سالم و مقوی عادت داد من رژیم غذایی متناسبی با تمریناتم دارم کالری مصرفی را محاسبه نمیکنم ولی پروتئین های طبیعی و سبزیجات بخش عمده ای تغذیه من را شامل میشوند .

رژیم غذایی noah ohlsen:

noah olhsen میگوید کراسفیت به زندگی من نظم داد و من را به خوردن غذاهای سالم و مقوی عادت داد من رژیم غذایی متناسبی با تمریناتم دارم کالری مصرفی را محاسبه نمیکنم ولی پروتئین های طبیعی و سبزیجات بخش عمده ای تغذیه من را شامل میشوند .

noah ohlsen:

متولد : 1991

قد:173

وزن :86

 

رکورد اسکوات : 201 کیلوگرم

رکورد ددلیفت :  229 کیلوگرم

رکورد کلین : 161کیلوگرم 

رکورد اسنچ : 130 کیلوگرم

رکورد فرن : 1.58

رکورد گریس : 1.16

حداکثر تکرار پول آپس : 73 تکرار